Decrease font size Default font size Increase font size
Створено за підтримки Фонду "МАТРА" Уряду Королівства Нідерландів

Якщо шлях довгий, не дивуйтесь: заради великої мети треба його пройти.
Платон.

http://djerela.org/images/slideshow/slide1.jpghttp://djerela.org/images/slideshow/slide1_orig.jpghttp://djerela.org/images/slideshow/slide2.jpghttp://djerela.org/images/slideshow/slide2_orig.jpghttp://djerela.org/images/slideshow/slide3.jpghttp://djerela.org/images/slideshow/slide3_orig.jpghttp://djerela.org/images/slideshow/slide4.jpghttp://djerela.org/images/slideshow/slide4_orig.jpg

Бажаєте допомогти?

Допомогти "Джерела"
LiqPay
 
liqpay.com
$10000   30%   $3000
Karma1Karma2
Updated:  27/1/2009
Currency and amount:
Powered by Donate-Amoney
 
26 Oct 23
Print Email

Методичні рекомендації щодо створення форум-вистави за участі людей з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень.

Представляємо вашій увазі методичні рекомендації щодо створення форум вистави за участі людей з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень.

Методичні рекомендації  розроблено в процесі реалізації  проекту БТ «Джерела» «Вистава форум-театру «Мій Дім», за фінансової підтримки Українського культурного фонду, що відбувався у співпраці з ГО “Театр змін”. Метою проекту було дослідження проблеми сегрегації та дискримінації людей з інвалідністю через створення та покази форум-вистави «Мій Дім» в контексті війни, яку розв’язала росія проти України.

Основною метою розробки методичних рекомендацій є поширення досвіду соціально-інтерактивного театру Благодійного товариства «Джерела» по створенню вистави форум-театру за участі людей з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень, серед фахівців та організацій, що працюють з представниками даної спільноти засобами театрального мистецтва.

З повним текстом методичних рекомендацій ви можете ознайомитися за посиланням: https://docs.google.com/document/d/11Q7Uo2qJ6h-lBZz2_Urfeno5iKV-YBn0/edit?usp=sharing&ouid=105293104424451707974&rtpof=true&sd=true

 
22 Oct 23
Print Email

Відбудеться пресконференція на тему: «Вистава форум-театру «Мій Дім»: деталі реалізації проєкту. Як розвивати послугу підтримано проживання?"

27 жовтня об 11:00 відбудеться пресконференція на тему: «Вистава форум-театру «Мій Дім»: деталі реалізації проєкту. Як розвивати послугу підтримано проживання?». Проєкт реалізовувався за підтримки Українського культурного фонду.                   

Організатор: Благодійне товариство допомоги особам з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень «Джерела».

Спікери: Тамара Наук - керівниця соціально-інтерактивного театру БТ «Джерела»; Яна Салахова - практикиня театру пригноблених, голова громадської організації «Театр Змін».

Модератор: Ольга Маруда - керівниця проєкту.

Чому це цікаво?

«Вистава форум-театру «Мій Дім» - це проєкт Благодійного товариства «Джерела» за підтримки Українського культурного фонду у співпраці з ГО «Театр змін».

Форум-театр - це одна із технік Театру пригноблених (ТП) Аугусто Боаля.

Глядачі форум-вистави потрапляють у безпечний простір, у якому спостерігають за соціально-економічними проблемами на сцені (сцени пригноблення та несправедливості). Пізніше сцени повторюються, щоб глядачі мали змогу змінити долю персонажів, зупинити їх страждання.

Мета дійства — спонукати глядачів до розробки та створення моделі успішної поведінки у складній життєвій ситуації.

Під час заходу спікери розкажуть про виїзну майстерню форум-театру та виставу «Мій дім». У виставі беруть участь люди з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень, які діляться історіями, пов'язаними з темами дому.

Чи є альтернативи інтернатним закладам? Чи можуть люди з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень жити самостійно у своїй оселі з підтримкою фахівців або в групових будинках підтриманого проживання? Як розвивати послугу підтримано проживання?

Відповіді на ці питання спікери нададуть під час пресконференції.

Формат заходу – офлайн (Зала 2) + онлайн-включення.

Журналісти зможуть поставити запитання офлайн (Зала 2).

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: //www.youtube.com/@UkrinformTV" target="_blank">https://www.youtube.com/@UkrinformTV

 
18 Jul 23
Print Email

Звіт про дослідження "Втрата сім’ями спроможності доглядати за повнолітньою особою з інтелектуальними порушеннями вдома під час війни"

Представляємо вашій увазі звіт про дослідження "Втрата сім’ями спроможності доглядати за повнолітньою особою з інтелектуальними порушеннями вдома під час війни" за проєктом "Доступні послуги для українців з інтелектуальними порушеннями та їх сімей під час війни, як швидка допомога задля уникнення потрапляння в інтернати", який відбувається за підтримки програми “Український фонд швидкого реагування”, яку втілює IREX за підтримки Державного департаменту США.

Дослідження проводилося впродовж червня 2023 року.

Потреба у проведенні дослідження «Втрата сім’ями спроможності доглядати за повнолітньою особою із інтелектуальними порушеннями вдома під час війни» викликана, крім іншого, збільшенням ризику влаштування таких людей до інтернатних установ, що є закладами несвободи. Влаштування до інтернатів, або інституалізація у воєнний час, великою мірою спричинена значним збільшенням навантаження по догляду у сім'ях, коли припиняються щоденні послуги у комунальних установах та в недержавних організаціях. Важливим чинником для посилення інституалізації є також і загрози та виклики воєнного часу, і спрощення процедури влаштування особи з інвалідністю до інтернату. Однак, більш детальне вивчення причин та обставин влаштування людей з інтелектуальними порушеннями до інтернатів якраз і є одним із завдань дослідження. Зі звітом про дослідження можна ознайомитися тут

 
19 Aug 23
Print Email

Методичні рекомендації для проведення виїзного курсу психологічної реабілітації

Представляємо вашій увазі методичні рекомендації для проведення виїзного курсу психологічної реабілітації із зануренням у позитивне психотерапевтичне середовище повнолітніх людей з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень для подолання наслідків психологічних травм, спричинених війною.
Ці методичні рекомендації мають на меті детально описати діяльність сервісної агенції з підготовки та проведення виїзного курсу психологічної реабілітації повнолітніх осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень для подолання наслідків психологічних травм, спричинених війною, із зануренням у психотерапевтичне середовище. 
 
Методичні рекомендації передбачають усестороннє охоплення теми, включаючи як опис технологій та особливостей реабілітації й супутніх послуг у зазначених умовах, так і адміністративні та логістичні аспекти, які суттєво можуть впливати на ефективність реабілітації.
 
З повним текстом методичних рекомендацій ви можете ознайомитися за посиланням https://drive.google.com/file/d/1uJBwFJQC6wya79yMUpjGGBzPB95wnzyS/view?usp=drive_link 
 
Рекомендації розроблено колективом Благодійного товариства допомоги особам з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень «Джерела» в рамках проєкту «Виїзний курс психологічної реабілітації повнолітніх осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень для подолання наслідків психологічних травм, викликаних війною», який реалізує Благодійне товариство «Джерела» за підтримки ПРООН у межах проєкту «Підтримка реабілітації людей з інвалідністю, спричиненою війною» та за фінансування урядів Республіки Корея та Німеччини.
 
 

Page 1 of 8