Decrease font size Default font size Increase font size
Створено за підтримки Фонду "МАТРА" Уряду Королівства Нідерландів

Якщо шлях довгий, не дивуйтесь: заради великої мети треба його пройти.
Платон.

http://djerela.org/images/slideshow/slide1.jpghttp://djerela.org/images/slideshow/slide1_orig.jpghttp://djerela.org/images/slideshow/slide2.jpghttp://djerela.org/images/slideshow/slide2_orig.jpghttp://djerela.org/images/slideshow/slide3.jpghttp://djerela.org/images/slideshow/slide3_orig.jpghttp://djerela.org/images/slideshow/slide4.jpghttp://djerela.org/images/slideshow/slide4_orig.jpg

Бажаєте допомогти?

Допомогти "Джерела"
LiqPay
 
liqpay.com
$10000   30%   $3000
Karma1Karma2
Updated:  27/1/2009
Валюта и сумма:
Работает на Donate-Amoney
 
Печать E-mail

Представляємо вашій увазі методичні рекомендації щодо створення форум вистави за участі людей з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень.

Методичні рекомендації  розроблено в процесі реалізації  проекту БТ «Джерела» «Вистава форум-театру «Мій Дім», за фінансової підтримки Українського культурного фонду, що відбувався у співпраці з ГО “Театр змін”. Метою проекту було дослідження проблеми сегрегації та дискримінації людей з інвалідністю через створення та покази форум-вистави «Мій Дім» в контексті війни, яку розв’язала росія проти України.

Основною метою розробки методичних рекомендацій є поширення досвіду соціально-інтерактивного театру Благодійного товариства «Джерела» по створенню вистави форум-театру за участі людей з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень, серед фахівців та організацій, що працюють з представниками даної спільноти засобами театрального мистецтва.

З повним текстом методичних рекомендацій ви можете ознайомитися за посиланням: https://docs.google.com/document/d/11Q7Uo2qJ6h-lBZz2_Urfeno5iKV-YBn0/edit?usp=sharing&ouid=105293104424451707974&rtpof=true&sd=true