Decrease font size Default font size Increase font size
Створено за підтримки Фонду "МАТРА" Уряду Королівства Нідерландів

Якщо шлях довгий, не дивуйтесь: заради великої мети треба його пройти.
Платон.

http://djerela.org/images/slideshow/slide1.jpghttp://djerela.org/images/slideshow/slide1_orig.jpghttp://djerela.org/images/slideshow/slide2.jpghttp://djerela.org/images/slideshow/slide2_orig.jpghttp://djerela.org/images/slideshow/slide3.jpghttp://djerela.org/images/slideshow/slide3_orig.jpghttp://djerela.org/images/slideshow/slide4.jpghttp://djerela.org/images/slideshow/slide4_orig.jpg

Uinn-звіт

19 травня у Києві відбувся Фестиваль молодіжних інновацій U-Inn Fest UNDP Ukraine / ПРООН в Україні, на якому наша організація ділилась з учасниками заходу досягненнями з реалізації проекту БТ “Джeрeла” “Спілкування бeз обмeжeнь”, що відбувся за підтримки ПРООН.

Метою проекту була профілактика дискримінації та стигматизації, що зазнають люди з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень шляхом створення можливості для спілкування студентської молоді та молоді з інвалідністю.

Одним із таких досягнень наразі є підготовка нового проекту ініціатором створення якого стала студентка НПУ імені М.П. Драгоманова, що пройшла весь шлях проекту «Спілкування без обмежень».Після закінчення проекту, частина студентів, учасників проекту, стали волонтерами нашої організації, а також долучились до роботи інклюзивної театральної студії. Одним із заходів в рамках проекту «Спілкування без обмеження» були тренінги з використанням театральних технік партисипативного театру з метою дослідження теми дискримінації, розвитку творчих можливостей в процесі спільної театральної діяльності та подальшого залучення учасників тренінгів до інклюзивної театральної студії.

Використовуючи ідеї та образи, які народжувались під час тренінгів у м. Богуслав було створено пластичний етюд на тему дискримінації «Такий як ти», яку ми з гордістю презентували на Фестивалі молодіжних інновацій U-Inn Fest.

U-Inn Fest
U-Inn Fest U-Inn Fest
U-Inn Fest
U-Inn Fest U-Inn Fest
U-Inn Fest
U-Inn Fest U-Inn Fest
U-Inn Fest
U-Inn Fest U-Inn Fest
U-Inn Fest
U-Inn Fest U-Inn Fest
U-Inn Fest
U-Inn Fest U-Inn Fest