Decrease font size Default font size Increase font size
Створено за підтримки Фонду "МАТРА" Уряду Королівства Нідерландів

Якщо шлях довгий, не дивуйтесь: заради великої мети треба його пройти.
Платон.

http://djerela.org/images/slideshow/slide1.jpghttp://djerela.org/images/slideshow/slide1_orig.jpghttp://djerela.org/images/slideshow/slide2.jpghttp://djerela.org/images/slideshow/slide2_orig.jpghttp://djerela.org/images/slideshow/slide3.jpghttp://djerela.org/images/slideshow/slide3_orig.jpghttp://djerela.org/images/slideshow/slide4.jpghttp://djerela.org/images/slideshow/slide4_orig.jpg

Бажаєте допомогти?

Допомогти "Джерела"
LiqPay
 
liqpay.com
$10000   30%   $3000
Karma1Karma2
Updated:  27/1/2009
Currency and amount:
Powered by Donate-Amoney
 
22 Jul 21
Print Email

Розпочався новий проект «Створення інклюзивної команди плейбек-театру»

Розпочався проект за підтримки Українського культурного фонду в рамках програми Інклюзивне мистецтво «Створення інклюзивної команди плейбек-театру».

Основна мета проекту: створення інклюзивної команди плейбек-театру за участі людей з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень, а також фахівців у сфері інклюзивної та спеціальної освіти, студентів ВНЗ та представників української спільноти акторів плейбек-театру. Створена інклюзивна команда буде досліджувати проблеми інклюзії та шляхи їх вирішення через особисті історії глядачів під час плейбек-перформансів та обговорень, а також сприяти зміні ставлення громадськості до осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень та можливостей представників спільноти.
Проект передбачає кілька етапів:
1 ЕТАП
Онлайн відбір учасників серед людей з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень (6 осіб), а також фахівців у сфері інклюзивної та спеціальної освіти, студентів ВНЗ та представників української спільноти акторів плейбек-театру (6 осіб) шляхом тестування.
2 ЕТАП
Проведення одноденного вступного ознайомчого онлайн тренінгу на платформі ZOOM «Спілкування
без обмежень» для 12 учасників: людей з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень (6 осіб) та фахівців у сфері інклюзивної та спеціальної освіти, студентів ВНЗ та представників української спільноти
акторів плейбек-театру (6 осіб), з метою знайомства учасників та виявлення рівня готовності брати участь у проекті.
3 ЕТАП
Проведення семиденного виїзного інклюзивного тренінгу «Основи театру імпровізації та формування команди плейбек-театру», під час якого учасники будуть проживати разом, вести спільну діяльність, брати участь у тренінгових заняттях, засвоювати навички імпровізації та плейбек-театру. Тренінг відбудеться в м. Богуслав, Київської області.
4 ЕТАП
Проведення серії тренінгів за участі провідних тренерів Української школи плейбек-театру (УШПТ): «Базовий інтенсив з плейбек-театру», «Спеціалізація 1: Робота з темою в плейбек-театрі», «Спеціалізація 2: Онлайн плейбек-театр», «Спеціалізація 3: Кондактинг в плейбек-театрі: онлайн та офлайн формати». При умові проходження всіх тренінгів видається сертифікат УШПТ.
5 ЕТАП
Проведення репетицій інклюзивної команди практиків плейбек-театру та підготовки до перформансів. Репетиції відбудуться в офлайн та онлайн форматах.
6 ЕТАП
Восени будуть проведені вісім тематичних офлайн та онлайн плейбек-перформансів та обговорень. Мета перформансів: дослідження проблем інклюзії через особисті історії глядачів, представників спільноти людей з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень, їх батьків\опікунів, фахівців у сфері інклюзивної та спеціальної освіти та студентської молоді.
Реалізація проекту відбудеться з липня до середини листопада 2021 року.