Decrease font size Default font size Increase font size
Створено за підтримки Фонду "МАТРА" Уряду Королівства Нідерландів

Якщо шлях довгий, не дивуйтесь: заради великої мети треба його пройти.
Платон.

Друк E-mail

Проекти

Фото звіт за проектом БТ «Джерела»

«Вибір Європейської столиці: розумні пристосування для осіб з інтелектуальними порушеннями», що реалізувався за фінансової підтримки міської цільової програми «Соціальне партнерство» на 2019-2021 роки»

 

Абілітація в  Будинку транзитного перебування.

 

Дати проведення: 3-12 вересня 2019р, 13- 22 вересня 2019р., 23 вересня – 02 жовтня 2019 р

Місце проведення: м. Богуслав, вул. 1-го Травня, 10

 

Було сформовано 3 групи учасників заїздів, створена мультидисциплінарна команда, розроблено програму абілітаційного навчання, де передбачена система заходів, спрямованих на опанування особою знань та навичок, необхідних для її незалежного проживання в соціальному середовищі.

 

Абілітація в будинку транзитного перебування, м. Богуслав - 1 заїзд

ability 1

ability 2

Абілітація в будинку транзитного перебування, м. Богуслав - 2 заїзд

ability 2 1

 

ability 2 2

Абілітація в будинку транзитного перебування, м. Богуслав - 3 заїзд

ability 3 1

 

ability 3 2

 

Просвітницькі зустрічі зі студентами під час театральних показів.

 

Дати: вересень-жовтень 2019р.

Місце: ВНЗ Києва

 

Проведено просвітницькі зустрічі більше ніж з 500 студентами ВНЗ з метою  подолання  ментальних бар’єрів і стереотипів щодо осіб з інтелектуальними порушеннями.

prosvita 1

prosvita 2

 

Тренінги  в рамках арт-лабораторій.

Дата: липень 2019

Місце: Будинок транзитного перебування, м. Богуслав, вул. 1-го Травня, 10

 

Проведено тренінги в рамках арт-лабораторії із залученням студентської молоді.

training 1

Заходи соціально-інтерактивного театру БТ «Джерела» 

Театральна студія в 2019 році приймала участь з виставами у таких фестивалях: сімейний інклюзивний фестиваль «Такий, як я» з піснею жестовою мовою «Ти знаєш, що ти - людина?..», П’ятий Міжнародний інклюзивний театральний фестиваль «АРТ-Плейбек. Разом» з пластичною виставою «Такий, як ти», третій міжнародний фестиваль «Надія є» в Одесі з виставою-маніфестом «Я людина».

 

Розроблено та реалізовано проект «Соціально-інтерактивна вистава «Право Є?» за мотивами Конвенції ООН про права людей з інвалідністю» за фінансової підтримки Українського культурного фонду. Проведено 11 показів вистави у ВНЗ, школах, НГО, на фестивалях, з метою подолання стереотипів, стимулювання суспільної цікавості до інклюзивного театрального мистецтва та підвищення рівня обізнаності професіоналів, політиків, громадськості загалом щодо прав осіб з інвалідністю відповідно до Конвенції ООН, в тому числі і культурних, та їх порушень.

teatr 1

teatr 2

teatr 3

Оздоровлення у Богуславі 2018 рік

За підтримки Міжнародного жіночого клубу м. Києва у 2018 році був реалізований проект "Облаштування театральної студії БТ "Дерела".

 

Соціальне замовлення 2018 - це щорічна закупівля додаткових соціальних послуг згідно із затвердженим порядком, а саме "Соціальна адаптація молоді з інвалідністю у форматі виїзного табору", що проводить з 2107 року Департамент соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської адміністрації)

 

 

 

 

 

 

Соціальне партнерство  - у 2018 році було підтримано проект "Вибір Європейської столиці: підтримка інноваційних соціальних послуг громадської організації "Джерела" для киян з інтелектуальними порушеннями"  за підтримки КМДА.

 

Соціальні послуги – європейський вибір: тимчасовий цілодобовий догляд осіб з інтелектуальною недостатністю