Decrease font size Default font size Increase font size
Створено за підтримки Фонду "МАТРА" Уряду Королівства Нідерландів

Якщо шлях довгий, не дивуйтесь: заради великої мети треба його пройти.
Платон.

Друк E-mail

Проекти

1. «Конвенція про права інвалідів ООН на службі інвалідам та родинам» - поширення досвіду практичного застосування КПІ для захисту прав інвалідів в Україні
За підтримки програми «Матра» уряду Королівства Недерландів

Мета проекту
Поширити знання та досвід БТ «Джерела» серед недержавних організацій у регіонах України стосовно використання Конвенції ООН про права інвалідів (далі – КПІ) для ефективного захисту прав і інтересів людей з інвалідністю на індивідуальному рівні та на рівні громади із опорою на досвід успішних завершених кампаній лобіювання прав.
Термін виконання

2. Захист прав осіб з інтелектуальною недостатністю та психосоціальними розладами шляхом посилення потенціалу громадських рад психоневрологічних інтернатів та стаціонарних установ за Статтями 12, 16, 19 КПІ
За підтримки

Мета проекту
Удосконалити механізми захисту прав та представництва інтересів осіб з ІН та ПСР, які перебувають під 24-годинним доглядом у стаціонарних установах системи соціального захисту населення шляхом посилення потенціалу громадських рад психоневрологічних інтернатів та установ постійного перебування на виконання Статей 12, 16, 19 КПІ.
Термін виконання

3. Соціальні послуги – європейський вибір: тимчасовий цілодобовий догляд осіб з інтелектуальною недостатністю

Проект реалізується в рамках проекту «Соціальні послуги спільними зусиллями» за підтримки Європейського Союзу https://www.facebook.com/EUDelegationUkraine/ в партнерстві із Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) https://www.facebook.com/UCIPR та Спілкою Робітничих Самаритян Грузія (ASB-Georgia) https://www.facebook.com/ASBinGeorgia .

Соціальні послуги – європейський вибір: тимчасовий цілодобовий догляд осіб з інтелектуальною недостатністю