Decrease font size Default font size Increase font size
Створено за підтримки Фонду "МАТРА" Уряду Королівства Нідерландів

Якщо шлях довгий, не дивуйтесь: заради великої мети треба його пройти.
Платон.

14 лип. 20
Друк E-mail

Вистава-експеримент «Я та інший, або інклюзія в дії»

Благодійне товариство «Джерела» розпочало проект «Вистава-експеримент «Я та інший, або інклюзія в дії» за підтримки Українського культурного фонду.

Вистава-експеримент «Я та інший, або інклюзія в дії» за підтримки Українського культурного фонду

 

Метою проекту є створення вистави на тему інклюзії за участі студентської молоді   та людей з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень, учасників соціально-інтерактивного театру БТ «Джерела». Проект передбачає декілька етапів:

 

1 ЕТАП

Буде проведено  онлайн відбір учасників серед молоді з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень, акторів соціально-інтерактивного театру БТ «Джерела» (10 осіб) та студентів ВУЗів (10 осіб) шляхом тестування. 20 відібраних претенденти стануть учасниками ознайомчого онлайн тренінгу «Перші кроки в спілкуванні», що відбуватиметься 7 та 9 липня 2020 року на платформі ZOOM, з метою знайомства учасників та виявлення рівня готовності брати участь у проекті. Час та посилання буде повідомлено додатково. Після тренінгу буде відібрано 12 учасників (6 акторів соціально-інтерактивного театру БТ «Джерела» та 6 студентів ВУЗів, які візьмуть подальшу участь у проекті).

 

2 ЕТАП

В кінці липня буде проведено виїзний інклюзивний театральний тренінг в Будинку транзитного перебування в м. Богуслав, Київської області для 12 учасників (6 акторів соціально-інтерактивного театру БТ «Джерела» та 6 студентів ВУЗів). Під час тренінгу студенти та учасники з інвалідністю будуть проживати разом, брати участь у спільній творчій діяльності та складатимуть щоденник спостережень «Я та інший», де будуть записувати власний досвід формування стосунків, які стануть основою сценарію. 

 

З ЕТАП

В кінці серпня буде проведено тренінг з фізичного театру в приміщенні БТ «Джерела», під час якого учасники будуть досліджувати тему та власний досвід формування стосунків через пластичну дію. Результатом тренінгу стане вистава.

 

4 ЕТАП

Буде проведено зйомку вистави.

 

5 ЕТАП

Восени будуть проведені покази та обговорення вистави у 6 ВУЗах Києва. Наразі через ситуацію з карантином, покази заплановано онлайн на платформі  ZOOM.

 
01 лист. 19
Друк E-mail

Методичні рекомендації щодо підготовки соціально- інтерактивної вистави за участі людей з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень

Розроблено в рамках проекту БТ «Джерела» «Соціально-інтерактивна вистава «Право Є?» за
мотивами «Конвенції ООН про права людей з інвалідністю», за фінансової підтримки Українського
культурного фонду в рамках програми «Інклюзивне мистецтво»

Розроблено: Наук Т. В., керівник соціально-інтерактивного театру Благодійного
Товариства «Джерела»

2019 рік
Видання підготовлено за підтримки Українського культурного фонду. Позиція українського
культурного фонду може не збігатись з думкою автора

Attachments:
Download this file (recomendations.pdf)Методичні рекомендації[Методичні рекомендації щодо підготовки соціально- інтерактивної вистави за участі людей з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень]243 kB
 
11 квіт. 19
Друк E-mail

Соціальне замовлення

У квітні  2019 року була подана тендерна пропозиція "Соціальна адаптація молоді з інвалідністю у форматі виїздного табору" до Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (КМДА).

 
22 квіт. 19
Друк E-mail

Навчальний семінар для опікунів і доглядальників

16 квітня 2019 року відбувся семінар для опікунів і доглядальників "Зміни у законодавстві" спільно зі ВГО "Коаліція захисту прав інвалідів та осіб з інелектуальною недостатністю" за підтримки з Державного бюджету України за програмою 2507020 "Фінансова підтримка громадських об`єднань осіб з інвалідністю, які мають статус всеукраїнських".

 
29 лип. 18
Друк E-mail

Uinn-звіт

19 травня у Києві відбувся Фестиваль молодіжних інновацій U-Inn Fest UNDP Ukraine / ПРООН в Україні, на якому наша організація ділилась з учасниками заходу досягненнями з реалізації проекту БТ “Джeрeла” “Спілкування бeз обмeжeнь”, що відбувся за підтримки ПРООН.

Метою проекту була профілактика дискримінації та стигматизації, що зазнають люди з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень шляхом створення можливості для спілкування студентської молоді та молоді з інвалідністю.

Одним із таких досягнень наразі є підготовка нового проекту ініціатором створення якого стала студентка НПУ імені М.П. Драгоманова, що пройшла весь шлях проекту «Спілкування без обмежень».Після закінчення проекту, частина студентів, учасників проекту, стали волонтерами нашої організації, а також долучились до роботи інклюзивної театральної студії. Одним із заходів в рамках проекту «Спілкування без обмеження» були тренінги з використанням театральних технік партисипативного театру з метою дослідження теми дискримінації, розвитку творчих можливостей в процесі спільної театральної діяльності та подальшого залучення учасників тренінгів до інклюзивної театральної студії.

Використовуючи ідеї та образи, які народжувались під час тренінгів у м. Богуслав було створено пластичний етюд на тему дискримінації «Такий як ти», яку ми з гордістю презентували на Фестивалі молодіжних інновацій U-Inn Fest.

U-Inn Fest
U-Inn Fest U-Inn Fest
U-Inn Fest
U-Inn Fest U-Inn Fest
U-Inn Fest
U-Inn Fest U-Inn Fest
U-Inn Fest
U-Inn Fest U-Inn Fest
U-Inn Fest
U-Inn Fest U-Inn Fest
U-Inn Fest
U-Inn Fest U-Inn Fest

 

Сторінка 1 з 4