Decrease font size Default font size Increase font size
Створено за підтримки Фонду "МАТРА" Уряду Королівства Нідерландів

Якщо шлях довгий, не дивуйтесь: заради великої мети треба його пройти.
Платон.

Друк E-mail

Волонтерство

Міжнародні волонтери

З 2010 року «Джерела» акредитовані як приймаюча організація Європейської волонтерської служби та є приймаючою організацією волонтерської програми Німецького уряду Вєльтверц за участі Всеукраїнської асоціації молодіжного співробітництва «Альтернатива - В».

Завдяки вищезгаданим програмам повідомляємо, що з вересня по липень кожного року у «Джерелах» працюють міжнародні волонтери.

З вересня 2012 р. по липень 2013р. у нас працюють Ракель Гарсія з Іспанії та Алена Мюлер з Німеччини

Волонтери-студенти

Волонтерами «Джерел» на постійній основі є студенти ІКПП НПУ ім. М. Драгоманова, які допомагають у проведенні реабілітаційних занять з клієнтами, приймають безпосередню участь у впорядкуванні будинку програми транзитного перебування у м. Богуслав, проводять благодійні ярмарки та беруть безпосередню участь у житті організації.

Волонтери-школярі

З 2008 року школярі Печерської міжнародної школи підтримують організацію шляхом проведення благодійних ярмарок, спілкування та проведення занять з клієнтами організації (малювання, спортивні ігри), допомагають у організації свят та збирають гуманітарну допомогу для членів товариства

Служіння як волонтерство

Кожної п’ятниці «Джерела» відвідує Моніка та Константин Мардан, які представляють місію «Світло на сході». Вони спілкується з молодими людьми з інвалідністю, розповідають їм про Бога. Кожного літа сім’я Мардан організовує літні табори, де молоді люди можуть відпочити та поспілкуватися один з одним.