Decrease font size Default font size Increase font size
Створено за підтримки Фонду "МАТРА" Уряду Королівства Нідерландів

Якщо шлях довгий, не дивуйтесь: заради великої мети треба його пройти.
Платон.

http://djerela.org/images/slideshow/slide1.jpghttp://djerela.org/images/slideshow/slide1_orig.jpghttp://djerela.org/images/slideshow/slide2.jpghttp://djerela.org/images/slideshow/slide2_orig.jpghttp://djerela.org/images/slideshow/slide3.jpghttp://djerela.org/images/slideshow/slide3_orig.jpghttp://djerela.org/images/slideshow/slide4.jpghttp://djerela.org/images/slideshow/slide4_orig.jpg

Послуги

  • соціальна адаптація / транзитне перебування та оздоровлення у м. Богуслав
    • Послуга з навчання та цілодобового догляду молодих людей з інтелектуальною недостатністю, котрим час планувати майбутнє без батьків. Для оволодіння навичками автономного проживання у громаді з фаховою підтримкою.
    • Наразі Благодійне товариство «Джерела» забезпечує короткострокові тематичні курси транзитного навчання для молодих людей з інтелектуальною недостатністю у групах по 6 – 8 осіб.
  • послуги денного догляду у м. Богуслав
    • за підтримки Міністерства соціальної політики України та Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України , КЕКВ 2505030 Програма „«Фінансова підтримка громадських організацій інвалідів та ветеранів, заходи з відвідування військових поховань і військових пам’ятників та з увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні у 1941-1945 роках»
Attachments:
Download this file (2.jpg)Відпочинок у Богуславі літо 2018[Відпочинок у Богуславі літо 2018]293 kB