Методичні рекомендації для проведення виїзного курсу психологічної реабілітації
Представляємо вашій увазі методичні рекомендації для проведення виїзного курсу психологічної реабілітації із зануренням у позитивне психотерапевтичне середовище повнолітніх людей з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень для подолання наслідків психологічних травм, спричинених війною.
Ці методичні рекомендації мають на меті детально описати діяльність сервісної агенції з підготовки та проведення виїзного курсу психологічної реабілітації повнолітніх осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень для подолання наслідків психологічних травм, спричинених війною, із зануренням у психотерапевтичне середовище.
Методичні рекомендації передбачають усестороннє охоплення теми, включаючи як опис технологій та особливостей реабілітації й супутніх послуг у зазначених умовах, так і адміністративні та логістичні аспекти, які суттєво можуть впливати на ефективність реабілітації.
З повним текстом методичних рекомендацій ви можете ознайомитися за посиланням https://drive.google.com/file/d/1uJBwFJQC6wya79yMUpjGGBzPB95wnzyS/view?usp=drive_link
Рекомендації розроблено колективом Благодійного товариства допомоги особам з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень «Джерела» в рамках проєкту «Виїзний курс психологічної реабілітації повнолітніх осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень для подолання наслідків психологічних травм, викликаних війною», який реалізує Благодійне товариство «Джерела» за підтримки ПРООН у межах проєкту «Підтримка реабілітації людей з інвалідністю, спричиненою війною» та за фінансування урядів Республіки Корея та Німеччини.
Новини
Старт двох нових проєктів у січні 2025 року
Раді повідомити про початок реалізації двох важливих проєктів, спрямованих на підтримку осіб з інтелектуальними порушеннями та їхніх родин.
«Нічого про нас без нас» Цей проєкт спрямований на посилення спроможності самоврядування самоадвокатів з ...
Звіт за результатами дослідження «Стан регламентації та практики використання форм громадської участі особами з інтелектуальними порушеннями в місті Києві». (2)
Друзі, ми раді представити вам
Це дослідження було здійснено в рамках проєкту «Запровадження громадської участі осіб з інтелектуальними порушеннями у місті Києві», який реалізується ГО «Благодійне товариство допомоги особам з інвалідністю внаслідок...