Decrease font size Default font size Increase font size
Створено за підтримки Фонду "МАТРА" Уряду Королівства Нідерландів

Якщо шлях довгий, не дивуйтесь: заради великої мети треба його пройти.
Платон.

http://djerela.org/images/slideshow/slide1.jpghttp://djerela.org/images/slideshow/slide1_orig.jpghttp://djerela.org/images/slideshow/slide2.jpghttp://djerela.org/images/slideshow/slide2_orig.jpghttp://djerela.org/images/slideshow/slide3.jpghttp://djerela.org/images/slideshow/slide3_orig.jpghttp://djerela.org/images/slideshow/slide4.jpghttp://djerela.org/images/slideshow/slide4_orig.jpg

Відбудеться пресконференція на тему: «Вистава форум-театру «Мій Дім»: деталі реалізації проєкту. Як розвивати послугу підтримано проживання?"

27 жовтня об 11:00 відбудеться пресконференція на тему: «Вистава форум-театру «Мій Дім»: деталі реалізації проєкту. Як розвивати послугу підтримано проживання?». Проєкт реалізовувався за підтримки Українського культурного фонду.                   

Організатор: Благодійне товариство допомоги особам з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень «Джерела».

Спікери: Тамара Наук - керівниця соціально-інтерактивного театру БТ «Джерела»; Яна Салахова - практикиня театру пригноблених, голова громадської організації «Театр Змін».

Модератор: Ольга Маруда - керівниця проєкту.

Чому це цікаво?

«Вистава форум-театру «Мій Дім» - це проєкт Благодійного товариства «Джерела» за підтримки Українського культурного фонду у співпраці з ГО «Театр змін».

Форум-театр - це одна із технік Театру пригноблених (ТП) Аугусто Боаля.

Глядачі форум-вистави потрапляють у безпечний простір, у якому спостерігають за соціально-економічними проблемами на сцені (сцени пригноблення та несправедливості). Пізніше сцени повторюються, щоб глядачі мали змогу змінити долю персонажів, зупинити їх страждання.

Мета дійства — спонукати глядачів до розробки та створення моделі успішної поведінки у складній життєвій ситуації.

Під час заходу спікери розкажуть про виїзну майстерню форум-театру та виставу «Мій дім». У виставі беруть участь люди з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень, які діляться історіями, пов'язаними з темами дому.

Чи є альтернативи інтернатним закладам? Чи можуть люди з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень жити самостійно у своїй оселі з підтримкою фахівців або в групових будинках підтриманого проживання? Як розвивати послугу підтримано проживання?

Відповіді на ці питання спікери нададуть під час пресконференції.

Формат заходу – офлайн (Зала 2) + онлайн-включення.

Журналісти зможуть поставити запитання офлайн (Зала 2).

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: //www.youtube.com/@UkrinformTV" target="_blank">https://www.youtube.com/@UkrinformTV