Decrease font size Default font size Increase font size
Створено за підтримки Фонду "МАТРА" Уряду Королівства Нідерландів

Якщо шлях довгий, не дивуйтесь: заради великої мети треба його пройти.
Платон.

14 лип. 20
Друк E-mail

Вистава-експеримент «Я та інший, або інклюзія в дії»

Благодійне товариство «Джерела» розпочало проект «Вистава-експеримент «Я та інший, або інклюзія в дії» за підтримки Українського культурного фонду.

Вистава-експеримент «Я та інший, або інклюзія в дії» за підтримки Українського культурного фонду

 

Метою проекту є створення вистави на тему інклюзії за участі студентської молоді   та людей з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень, учасників соціально-інтерактивного театру БТ «Джерела». Проект передбачає декілька етапів:

 

1 ЕТАП

Буде проведено  онлайн відбір учасників серед молоді з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень, акторів соціально-інтерактивного театру БТ «Джерела» (10 осіб) та студентів ВУЗів (10 осіб) шляхом тестування. 20 відібраних претенденти стануть учасниками ознайомчого онлайн тренінгу «Перші кроки в спілкуванні», що відбуватиметься 7 та 9 липня 2020 року на платформі ZOOM, з метою знайомства учасників та виявлення рівня готовності брати участь у проекті. Час та посилання буде повідомлено додатково. Після тренінгу буде відібрано 12 учасників (6 акторів соціально-інтерактивного театру БТ «Джерела» та 6 студентів ВУЗів, які візьмуть подальшу участь у проекті).

 

2 ЕТАП

В кінці липня буде проведено виїзний інклюзивний театральний тренінг в Будинку транзитного перебування в м. Богуслав, Київської області для 12 учасників (6 акторів соціально-інтерактивного театру БТ «Джерела» та 6 студентів ВУЗів). Під час тренінгу студенти та учасники з інвалідністю будуть проживати разом, брати участь у спільній творчій діяльності та складатимуть щоденник спостережень «Я та інший», де будуть записувати власний досвід формування стосунків, які стануть основою сценарію. 

 

З ЕТАП

В кінці серпня буде проведено тренінг з фізичного театру в приміщенні БТ «Джерела», під час якого учасники будуть досліджувати тему та власний досвід формування стосунків через пластичну дію. Результатом тренінгу стане вистава.

 

4 ЕТАП

Буде проведено зйомку вистави.

 

5 ЕТАП

Восени будуть проведені покази та обговорення вистави у 6 ВУЗах Києва. Наразі через ситуацію з карантином, покази заплановано онлайн на платформі  ZOOM.